ние обезбеди енергија

На многу клиенти како влада, домови и канцеларии

Capstone челик материјал копродукции, Ltd, како компанија за продажба на Тијанџин Chunpeng преднапрегнати бетонски Strand копродукции, Ltd, ние се специјализираат во областа на производството компјутер влакно и PC жица со сите дијаметри од 1994. Ние се наоѓа во Daqiuzhuang град, која е една од најважните челик индустриски области на Кина. Со оваа предност, ние исто така, обезбедуваат и други високо квалитетен челик производи како што се поцинкувани челични цевки, шупливи секции, цинк жица, итн ......

повеќе

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!