Ne të sigurojë energji

Për shumë klientë si të qeverisë, shtëpitë dhe zyrat

Capstone çeliku materiale Co, Ltd, si kompani e shitjes së Tianjin Chunpeng prestressed konkrete Fillesa Co, Ltd, ne e specializuar në prodhimin e fije floku pc dhe tel PC me të gjitha diametrat që nga viti 1994. Ne jemi të vendosur në Daqiuzhuang qytetit, e cila është një nga çelikut më i rëndësishëm zonat industriale të Kinës. Me këtë avantazh, ne gjithashtu të japë produkte të tjera çeliku me cilësi të lartë të tilla si tub çeliku e galvanizuar, pjesët e uritur, tela zinku, etj ......

më shumë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!